czwartek, 3 października 2013

Razem spełnijmy marzenie

Kochani, mam dzisiaj do Was z wielką prośbę, a w zasadzie dwie:

Chodzi o wielki talent.
Michał Ziomek ma 23 lata, mieszka w Podegrodziu, jest studentem IV roku psychologii w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Od 12 roku życia choruje na dystrofię mięśniową, obręczowo-kończynową. Na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim, nie jest to jednak dla niego przeszkodą w rozwijaniu pasji śpiewania. Jest wokalistą w dwóch sądeckich zespołach: Positive Message, wykonującym muzykę reggae i „Chwalcy Pana”, grającym muzykę religijną. W tym roku wygrał Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty organizowany przez fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Ma wielkie marzenie, chce nagrać debiutancką płytę. Obliczył, że potrzebuje 6 tysięcy złotych, na stronie http://polakpotrafi.pl/projekt/debiutancka-plyta-marzyciela-realisty możecie dowiedzieć się więcej o projekcie, a także posłuchać piosenek w wykonaniu Michała. U mnie "Nie budźcie marzeń, gdy śpią"  z finału festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Wiem, że nie każdy może pomóc finansowo, ale możemy udostępnić stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/debiutancka-plyta-marzyciela-realisty, wierzę, że Michał osiągnie swój cel.

I teraz druga prośba:

Na blogu Handmade Seszen http://handmade-artshop.blogspot.com/2013/10/wielka-prosba-razem-spenijmy-marzenie.html została umieszczona informacja:

Wielka prośba- razem spełnijmy marzenie

Drogie koleżanki blogowiczki, dzisiaj piszę do Was moje drogie, bo mam ogromną prośbę. Dzisiaj na stronie mojego miasta na fb znalazłam taką informację:


"27.10.2013 roku Oliwia kończy 6 lat. Jej największym marzeniem jest otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych. Mała walczy z rakiem."


Kto tylko może niech zrobi dla niej kartę urodzinową. To tak niewiele dla nas, a dla tej dziewczynki tak dużo. Mała na pewno się ucieszy i możemy przyczynić się do spełnienia jej marzenia.


Kartki można wysyłać na adres:

Oliwia Gandecka

ul. M.C. Skłodowskiej 11/26

65-001 Zielona Góra


Kogo tylko możecie, poproście o ten sam gest. Im więcej osób wie, tym więcej kartek trafi do Oliwki. Z góry Wam dziękuję:)


Ja też się dołączam do akcji i proszę Was o to samo, wiem, że macie dobre serduszka :)
Pozdrawiam :)

2 komentarze:

  1. Masz dobre serce Danusiu. Poszperam w swoich karteczkach i wyślę coś tej Małej.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie pozostawione komentarze :) Całusy